El. zámek ve výtahu
Vážení spolubydlící,

dne 8.5.2003 jsem nainstaloval ve výtahu elektrický zámek u tlačítka, kterým se sjíždí do sklepa. Od této chvíle se do sklepa výtahem dostane pouze osoba, která vlastní klíček od tohoto tlačítka. Přispěje to tak k větší bezpečnosti věcí, které mají družstevníci uloženy ve sklepech.

Klíček k el. zámku tlačítka výtahu vám předá paní Anna Vondrušková oproti podpisu.

Zabezpečení funguje takto: před započetím jízdy do sklepa je potřeba zasunout klíček do zámku u tlačítka -1, klíčkem pootočit do pohotovostní polohy a následně zmačknout tlačítko pro jízdu do sklepa. Pokud je klíč v pohotovostní poloze nelze ho vyjmout. Jakmile se výtah uvede do pohybu je možné vrátit klíček do základní polohy a následně vyjmout. Pokud by byly jakékoliv nejasnosti neváhejte se obrátit na paní Vondruškovou.

V této souvislosti bych vás poprosil, abyste ve svém vlastním zájmu zacházeli s klíči od společných prostor obezřetně. Prosím, abyste klíče od společných prostor (ani jejich kopie) nedávali lehkovážně cizím lidem a firmám. Tito pak následně zámky ničí a nikdo pak nezjistí, kolikrát byl půjčený klíč dále kopírován a komu se nakonec dostal do rukou. Když už jsou společné peníze vydávány na zabezpečení domu, prosím nemařte toto úsilí. Je zbytečné v době dovolených bytařům usnadňovat práci.
Dále bych vás rád poprosil o udržování čistoty ve výtahu. K dnešnímu dni jsou z výtahu odstraněny všechny nálepky a fleky, takže vás prosím nepleťte si výtah z plakátovací plochou či s plivátkem.

S přáním krásného dne
Miloš Vondruška

Zpět na hlavní stránku

Copyright (c) 8. května 2003 by Miloš Vondruška. Design by Webmaster
Související linky:

Eltec